Zegarki szwajcarskie Davosa

ENJOY THE MOMENT!
#DAVOSAmoment

Wydarzenia

Davosa partnerem najprzystojniejszych Polaków Rafała Maślaka oraz Rafała Jonkisza

Po zdobyciu tytułu Mistera Polski kariery obu panów rozwijają się głównie w sferze modelingu i show- biznesu. Nic w tym dziwnego — obaj mają na to „papiery” i wrodzone predyspozycje. Rafał Jonkisz jeszcze przed zdobyciem tytułu Mistera Polski 2015 był uczestnikiem i ćwierćfinalistą programu„Mam Talent”a także vice-mistrzem Świata Show Dance 2014. Rafał Maślak, oprócz tego, że bryluje na wybiegach i imprezach, pokazał swój taneczny talent w show „Dancing with the Stars". W tym roku w jego taneczne ślady pójdzie również Rafał Jonkisz. Obu Misterów Polski to pasjonaci sportu. Aktywny styl życia wynika nie tylko z wymogów zawodu, jaki uprawiają, ale również z pasji. Rafał Jonkisz już kilka lat temu związał się ze sportem wyczynowym, a konkretnie akrobatyką sportową. Rafał Maślak jest — jak sam przyznaje — miłośnikiem wielu dyscyplin sportowych i życia w duchu fit. Obu panów, misterów Polski łączy zatem moda i sport. A do tych dwóch pasji ostatnio doszła jeszcze jedna — luksusowe zegarki marki DAVOSA.

 

Dlaczego DAVOSA? O zainteresowaniu marką zadecydowała wytworna estetyka zegarków, szwajcarska precyzja i niezawodność oraz zróżnicowana oferta modeli, które wpisują się w szerokie zainteresowania i styl życia obu panów. Obaj “misterzy” docenili m.in. klasyczne modele DAVOSA z linii Pianos, Amaranto, czy Vireo Chronograph. Eleganckie, gustowne świetnie współgrają z dobrze skrojonym garniturem. Wrażenie zrobiły na nich również zegarki z linii sportowych takich jak Argonautic czy Nautic Star. I trudno im się dziwić. Niezawodne, wytrzymałe i wodoszczelne zegarki z pewnością sprawdzą się podczas realizacji sportowych pasji.

 

Motto marki DAVOSA brzmi: Zegarek powinien być odzwierciedleniem Twojej osobowości. W przypadku obu panów ta dewiza, w kontekście wyboru marki DAVOSA, sprawdza się w 100%.