Zegarki szwajcarskie Davosa

ENJOY THE MOMENT!
#DAVOSAmoment

Wydarzenia

Rafał Jonkisz w Millennium Hall

Najprzystojniejszy mężczyzna Polski i uczestnik show Dancing with the Stars, na co dzień trenuje akrobatykę sportową. Do jego licznych sportowych pasji niedawno doszła jeszcze jedna — zainteresowanie szwajcarskimi zegarkami — a konkretnie zegarkami DAVOSA.

 

Rafał Jonkisz podczas wizyty salonie Jubitom w Millenium Hall miał okazję nie tylko przyjrzeć się bestsellerowym modelom DAVOSY i zapoznać się z nowościami marki. Najbardziej interesującym punktem programu było bez wątpienia przymierzanie poszczególnych zegarków. Rafał przetestował kilka wariantów i opcji — do garnituru, na sportowo oraz stylizacji casual. Na jego nadgarstku znalazły się klasyczne modele mechaniczne, jak i profesjonalne "divery" m.in. z linii Ternos Diver.

Ostatecznie najbardziej przypadły mu do gustu zegarki z kolekcji NauticStar oraz Argonautic. Docenił ich oryginalny charakter, użyteczność i zwracający uwagę design. Rafał z zainteresowaniem przyglądał się również damskim modelom DAVOSY z kolekcji Amaranto, Parangon oraz Pianos. Czyżby zastanawiał się nad prezentem na Dzień Kobiet?

 

Wizyta w salonie jubilerskim zakończyła się miłym akcentem, który zaskoczył żeńską część zespołu. Z okazji Dnia Kobiet panie pracujące w salonie zostały obdarowane kwiatami przez samego Mistera Polski 2015.