fbpx

Diver w rozmiarze 39,5 mm

BEYOND STEEL®.

Davosa Argonautic 39

Limitowany zegarek męski do nurkowania

BEYOND STEEL®.

Nazwa tego wysokowydajnego metalu podkreśla jego nadzwyczajne właściwości: jest ciężki jak złoto (gęstość 19,3 g/cm3), prawie tak twardy jak diament (twardość 9,5 w skali Mohsa) i wytrzymuje najwyższe temperatury (temperatura topnienia 2950°C).

Dzięki temu BEYOND STEEL® jest praktycznie niezniszczalny, całkowicie odporny na działanie środków chemicznych oraz wolny od rdzy i niklu. Dzięki twardości czterokrotnie większej od tytanu i dwukrotnie większej od stali, BEYOND STEEL® jest idealnym materiałem na wstawki bezela Argonautic.

wypolerowane tło tarczy

Na pierwszy rzut oka przejrzysta tarcza Argonautic 39 przypomina większy model. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, zamiast matowej powierzchni dostrzeżesz wypolerowane tło tarczy.

Ten szczegół nadaje mniejszemu Argonauticowi 39 odrobinę bardziej eleganckiej suwerenności, czyniąc go niezastąpionym towarzyszem zarówno nad, jak i pod wodą.

MODELE
 • Specyfikacja Argonautic 39

  Mechanizm z naciągiem automatycznym DAV3021 (SW 200-1)
  Koperta wykonana ze stali szlachetnej
  Zakręcana koronka
  Obrotowy bezel ceramiczny lub Beyond Steel®
  Szkiełko szafirowe z antyrefleksem
  Wskazówki oraz indeksy wypełnione Superluminovą BG W9
  Średnica koperty 39,5 mm (L2L 47 mm)
  Grubość 12,4 mm
  Wodoszczelność: 20 ATM
  Bransoleta wykonana z masywnej stali szlachetnej.

  Wersja srebrna i czarna posiada opcjonalnie bezel wykonany z opatentowanego przez Davosę materiału Beyond Steel®.
  Jest ciężki jak złoto (gęstość 19,3 g/cm³), twardy jak diament i wytrzymuje najwyższą temperaturę (temperatura topnienia 2950 °C). Beyond Steel® jest praktycznie niezniszczalny, absolutnie odporny na wpływy chemiczne i wolny od rdzy i niklu. Czterokrotnie twardszy niż tytan i 2 razy twardszy niż stal.